Konference, semináře a mediální podpora platformy IT People

Platforma IT People připravila spolu se svými členy bezplatnou podporu podnikům, výzkumným organizacím, státní správě i veřejnosti

Semináře a konference v rámci Týdne pro Digitální Česko 20. – 24. 11. 2023

Semináře a konference v roce 2024

Mediální podpora podniků a jejich úspěšných projektů

Semináře a konference v rámci Týdne pro Digitální Česko

Týden pro Digitální Česko zastřešuje Kabinet místopředsedy vlády pro digitalizaci při Úřadu vlády ČR. Platforma IT People akci partnersky mediálně pokrývá. Zajišťuje natáčení a mediální výstupy jak ze slavnostního zahájení, tak z vybraných akcí během celého týdne.

Navíc v týdnu 20. – 24. 11. členové Platformy IT People z řad firem a tří předních univerzit (UK, UJEP, ČZU) připravily na téma vzdělávání, digitalizace, umělé inteligence a programování celkem 12 seminářů a k nim připojí jednu víkendovou konferenci.

Tyto aktivity jsou obsahově koncipovány spíše pro širokou veřejnost, začínající programátory a osoby zabývající se vzděláváním.

Semináře a konference v roce 2024

Pro zájemce, kterým časově nebo tematicky nevyhovují nejbližší akce v rámci Týdne pro Digitální Česko, Platforma IT People připravuje tematické semináře, odborné konference a společenské akce pro rok 2024.

Máte-li zájem o pozvání na tyto akce z předstihem, zašlete na email dominika.kovarova(zavinac)itpeoplecz.cz kontakty na osoby ve vaší společnosti, které ve vaší firmě mají zodpovědnost za následující oblasti:

  • IT a digitalizace podniku
  • HR a vzdělávání v podniku
  • udržitelnost, společenská odpovědnost a ESG.

Zájemcům budou poslány nabídky bezplatných akcí, které budou vedeny odborníky v příslušných oborech.

Mediální podpora podniků a jejich projektů

Platforma IT People spouští od prosince 2023 zpravodajské servery, které se zaměří na oborová témata a úspěšné inspirativní příběhy podniků.

ITpeoplecz.cz
Připravovaný zpravodajský server na doméně www.itpeoplecz.cz bude zveřejňovat zprávy a odborné informace týkající se zavádění digitálních technologií, úspěšné příběhy digitalizace podniků a informace o dotačních programech pro podporu digitalizace, automatizace a digitální transformace.

Cirkula.cz
Připravovaný zpravodajský server na doméně www.cirkula.cz bude poskytovat zprávy a odborné informace týkající se udržitelného podnikání a úspěšných ekologických projektů podniků spolu s informacemi o dotačních programech pro podporu přechodu na udržitelné podnikání.

EDUklub.cz
Připravovaný zpravodajský server na doméně www.eduklub.cz bude vedle současné podpory učitelům poskytovat podnikům a rekvalifikačním agenturám informace týkající se způsobů moderního vzdělávání, možností spolupráce škol a firem a způsobu rozvoje zejména digitálních kompetencí zaměstnanců

Máte-li zájem o zveřejnění inspirativního příběhu vašeho podniku nebo chcete jinak navázat spolupráci při tvorbě tvorbu zpravodajských webů, kontaktujte nás na emailu monika.kroupova(zavinac)itpeoplecz.cz

Sdílet na Facebook
Sdílet na Twitter

Vybrali jsme pro Vás

Související

Přejít nahoru