Napsali o nás

1000 počítačů pro rodiny v nouzi

Hledáme rodiny, kterým se kvůli situaci způsobené koronavirem nedostává prostředků, a jejich děti nemohou studovat na dálku. Zároveň hledáme dobrovolníky, kteří jim chtějí pomoci. Mironet těmto rodinám zajistí zapůjčení počítače za symbolický poplatek 320 Kč měsíčně do konce školního roku, případně zcela zdarma. Mironet bude spolu s nadačním fondem IT People koordinovat práci dobrovolníků, kteří se mohou do akce zapojit darem, svojí prací nebo alespoň sdílením. Pro využití techniky k vzdálenému vzdělávání je třeba internetového připojení, které bude Mironet, Nadační fond IT People a dobrovolníci zajišťovat dle místní situace a možností. Budeme jednat se sousedy, s místními poskytovateli, se samosprávami a s operátory. Více informací naleznete na www.pocitacedetem.cz

První IT tábor

Jednou z prvních aktivit neziskové organizace IT people byl IT Tábor v Eši u Pacova. Celou organizaci si pod svá křídla vzal Jiří Kiszely, podnikatel s dlouletými IT zkušenostmi.

Duplex, The Rooftop Venue

Nejúspěšnější klub v České republice věnoval zisk ze vstupeného na finále Miss Léta 2018 ve prospěch účtu nadačního fondu IT People.

Křest kalendáře Miss České republiky

Národní soutěže krásy Miss České republiky věnovala svůj výtěžek v plné části na podporu technického vzdělání mladých žáků a studentů.

Křest kalendáře Werso

V roce 2016, 2017, 2018 a 2019 proběhl křest kalendáře Werso. Výtěžek z prodeje vždy putoval na nadační fond IT People - děkujeme za spolupráci.

Super.cz

Výtěžek z prodeje kalendářů Miss Léta putuje ze 100 % na podporu studia technických oborů.
© 2011 - 2023 IT PEOPLE. Všechna práva vyhrazena. Designed By JoomShaper | Jan Vrkota