Miss Léta

Miss Léta

O ajťácích se traduje, že nejvíce světla absorbují ze svitu monitoru. Kdyby vás slyšeli… Na používání počítače není nic asociálního, což dokazuje právě ajťáky pořádaná soutěž Miss Léta. Oslovit dívku je pro pány jedna z nejtěžších disciplín a její zvládnutí proto dokazuje, že fanoušci do počítačů jsou lidi stejně jako umělci, právníci, doktoři nebo sportovci.

Miss Léta se tradičně pořádá na nejnavštěvovanějších českých rybnících, přehradách, bazénech a koupalištích obecně. Slečny nám posílají přihlášky, my je řadíme do hlasování a zajišťujeme veškerou organizaci okolo. Začíná to kontaktováním dívek, plánováním show, musíme ale zařídit i samotné hlasování ve webové aplikaci, nějaké odměny, aby Miss Léta i hlasující měli z akce nějakou trofej, nebo se postarat o prostory na náš stánek.

Je to výborné školení z managementu, plánování, vedení lidí i informatiky. Samotná přehlídka je pak malou maturitou. Fungují mikrofony? Je dostupné připojení k internetu? Čeká na stánku někdo, kdo dokáže poradit, když je třeba? Je dost lidí na postavení stánku, sestaví všech vlajek a plakátů?

Na Miss Léta se učíme, jak důležité je propojení techniky a lidí, jak krátkozraké by bylo od sebe oba světy oddělovat a ještě Vás chceme pobavit. Tak co, uvidíme se příští léto?