IT tábor

IT tábor

Děti moc dobře vědí, co chtějí. Někdo míří za sportem, jiný se už od mládí věnuje činnosti, které se může profesionálně věnovat celý život. Stará láska nerezaví, což vědí i naši lektoři z IT tábora, kteří dětem rádi ukážou, že počítač je skvělý kamarád, ale je třeba se k němu chovat rozumně.

Tábor se pravidelně koná v letních termínech kousek od Kladna v Eši u Pacova. Ač se do názvu dostala zásadní zkratka IT, čeká děti podstatně rozmanitější program. Ač je centrem pozornosti vzdělávání, jak si nastavit počítač, k čemu slouží jednotlivé komponenty a jak se nezamotat do datových sítí, užijí si děti i poctivou dávku pohybu.

Počítejte ovšem s tím, že až se junior z tábora vrátí, bude Vás udivovat spoustou slov, která možná ani sami neznáte – ápéčko, drajvry, sípíjů nebo bůtování je jen začátek. Kurz koncipujeme tak, aby se vyvážila dětská hravost s netradičním učením. Nelíbí se nám klasické počítačové kurzy, kde si děti otevřou Word a po týdnu se dostanou maximálně k formátování textu – nudili by se u toho nejmladší dvanáctiletí účastníci, stejně jako šestnáctiletí matadoři. Kdepak, IT tábor s Mironetem není školení, ale zábava sestavená podle zkušeností našich vlastních dětí!