Léto je údajně pro ajťáky nejhorší část roku. Proč? Svítí nejvíc sluníčko a chudáci pak přes odlesky nevidí na monitor. A tak jsme si řekli, že když léto využíváme pro venkovní aktivity častěji, než jindy, dokážeme svou nezávislost na počítačích pořádnou letní akcí.


O ajťácích se traduje, že nejvíce světla absorbují ze svitu monitoru. Kdyby vás slyšeli… Na používání počítače není nic asociálního, což dokazuje právě ajťáky pořádaná soutěž Miss Léta. Oslovit dívku je pro pány jedna z nejtěžších disciplín a její zvládnutí proto dokazuje, že fanoušci do počítačů jsou lidi stejně jako umělci, právníci, doktoři nebo sportovci.


Děti moc dobře vědí, co chtějí. Někdo míří za sportem, jiný se už od mládí věnuje činnosti, které se může profesionálně věnovat celý život. Stará láska nerezaví, což vědí i naši lektoři z IT tábora, kteří dětem rádi ukážou, že počítač je skvělý kamarád, ale je třeba se k němu chovat rozumně.


Holky a mašiny. Nesmrtelné téma fashion fotografie, které spojuje krásu lidského těla s průmyslovým designem techniky i vášeň lidí z IT people. Je to chvíle pro upřímnost. Chceme vždycky zůstat alespoň maličko požitkáři a dopřávat si i drobné radosti, mezi které dámská společnost rozhodně patří.


Ve světě informačních technologií se pořád něco děje. Buď Vás IT baví a hltáte novinky sami, nebo počkáte, až si je budete moci vyzkoušet na vlastní oči, uši a prsty. Přesně proto pořádáme expozici IT v pohybu, kam přivážíme ty nejzajímavější kousky od mobilních telefonů po herní konzole.